Hitlergroet gefilmd in ‘christelijke schoolklas’

Op internet is een filmpje geplaatst van een schoolklas van het Christelijk College Schaersvoorde uit Aalten, die de Hitlergroet brengt. Onder het filmpje staat 'nieuw: de reli-nazi'. Volgens rector Nol Berends gaat het om oud-leerlingen van zijn school. ,,Het filmpje is zeker een jaar oud. De meeste leerlingen op het filmpje zijn inmiddels van onze school af.'' Op dit moment onderzoekt de schoolleiding hoe het fimpje op de website terecht is gekomen. ,,Als we dat weten, lichten we de ouders in.''  Als je het filmpje bekijkt, zie je duidelijk dat die gasten geen idee hebben wat ze doen. 'Gewoon' een stel pubers die zich groot proberen te houden tegenover elkaar, met één zogenaamde bink die het stoerst probeert te zijn van allemaal door Hitler te imiteren. Wedje dat al die gasten met tranen in de ogen zitten bij het bekijken van een film als The Pianist, waarin je een heel klein doorkijkje krijgt van de werkelijke gruwelijkheid uit de Nazi-tijd.

,,Deze actie keuren we ten zeerste af. Het is verschrikkelijk dat het is gebeurd en dat onze school hiermee in verband is gebracht. Ook gaan we bij de politie aangifte doen tegen deze leerlingen'', aldus de directeur. Ook zou de school proberen om het filmpje van het internet te laten verwijderen. Dat zal niet gaan, ben ik bang. Er zijn teveel media – bijvoorbeeld weblogs als GeenStijl – die ervan smullen om christenen in verband te kunnen brengen met een Hitlergroet.

Lees ook op deze blog:
'Hitlergroet in klas was gewoon een grap', volgens Ankie (16)
Ankie (16) biedt excuses aan voor het woord 'grap'

Lees ook:‘Hitlergroet in klas was gewoon een grap’, volgens Ankie (16)
Lees ook:Ankie (16) biedt excuses aan voor het woord ‘grap’
Lees ook:Moslima mag wel schoonmaken maar niet in kantine werken
Lees ook:Basisschool mag ouders niet verplichten om handen te schudden
Lees ook:Reli-poll: slaat oranjegekte door nadat school oranjeprullaria verbiedt?

7 reacties op “Hitlergroet gefilmd in ‘christelijke schoolklas’

 1. Peter

  Dit is toch niet te geloven! Hele klas wat mij betreft minimaal een boete opleggen.

    /   Beantwoorden  / 
 2. ankie

  tss so what toevallig is dit in mijn schooljaar gebeurt en ken ik deze mensen haha ikkan er wel om lachen en dat schaersvoorde en aalten nu weer eens slecht in het nieuws staan is ook niks nieuws dus ik snap alleen niet dat er zo’n groot probleem van wordt gemaakt jezus mensen stel je niet zo aan tss ;w

    /   Beantwoorden  / 
 3. thijmen

  het was zelfs mijn klas

    /   Beantwoorden  / 
 4. siegfried

  ben je lekker mee

    /   Beantwoorden  / 
 5. jansen

  welterusten domme puber

    /   Beantwoorden  / 
 6. Rick

  Het is gewoon een geintje?
  Dit is gewoon de jeugd van tegenwoordig.
  Ze kennen geen normen en waarden meer en weten al helemaal niet wat het woord respect betekent.

  Ik heb, gelukkig, geen oorlogen mee gemaakt daar ben ik te jong voor denk ik maar respect ken ik wel.

  En ondertussen wordt er lekker gemopperd over de allochtonen dat ze zich niet aanpassen aan de normen en waarden die er in Nederland gelden.

  Ik denk dat een trip naar Westerbork of Austerlitz wel eens goed zou zijn voor deze groep.

    /   Beantwoorden  / 
 7. asdf

  @Rick

  Austerlitz? LOL FAIL

    /   Beantwoorden  / 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Naam

Website

Het kan vijf minuten duren voordat nieuwe reacties zichtbaar zijn.